Прикачете слики од вашата облека за на училишт и излегување

Дискусија во 'Канта' започната од Slatka.ta, 29 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Slatka.ta

  Slatka.ta Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 март 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Па целта е да видиме како се облекуваат другите,знаете каков моден тренд е ~ИН~ оваа пролет.........
   
 2. Avril.09

  Avril.09 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  737
  Допаѓања:
  891
 3. LadyStyle

  LadyStyle Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  121
  Ваква теме веќе има..види малку а не само да отварате дупли теми :\
   
 4. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.823
  Пол:
  Женски
  Има слична тема-Модни критики за храбри феминки, во мода и стил може да си најдеш многу корисни совет, разгледај ги темите...
   
 5. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.899
  Темата ќе биде заклучена бидејќи постои слична. Пред да отворите нова тема проверете дали постои веќе иста таква или пак слична.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.