Прикачете слики од вашата облека за на училишт и излегување

Дискусија во 'Канта' започната од Slatka.ta, 30 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Slatka.ta

  Slatka.ta Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 март 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Целта е да се види што се носи, што е "in" оваа пролет,модните трендови .... :D
   
 2. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.355
  Ај ти прва.


  Има тема за постирање на наши модни комбинации, а и плус модни критики за нив.
  moda-i-stil/modni-kritiki-za-hrabri-feminki-t4286/

  Или..не знам, Тенкаии ќе пресуди.
   
 3. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.879
 4. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.355
  И оваа ќе биде, најверојатно... :^)
   
 5. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.900
  Слатка.та веќе една твоја со ист наслов ја заклучив и ја префрлив во Ѓубре. Реков дека постои слична, така што нема потреба од нова. Се надевам дека нема уште еднаш да отвориш иста тема со ист наслов. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.