1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прикриен (Под Прикритие)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од mona.s, 15 јануари 2013.

 1. mona.s

  mona.s Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  579
  Допаѓања:
  153
  [​IMG]
  На специјално обучени агенти Мартин е назначен на повеќето опасна мисија во Бугарија - да одат тајно во бандата на мафијата шеф Џаро. На својот пат, тој мора да се соочи со многу предизвици, со цел целосно да стане дел од криминалниот свет. Неговата задача станува уште покомплицирано кога тој ги исполнува девојка големиот шеф на Сонцето. Додека прикриени тој добива промоција во мафијашки хиерархија и станува дел од светот - полн со криминал, насилство и корупција. "Под прикритие" е модерен криминал серија која реално ја отсликува реалноста на подземен свет во Бугарија. Тоа е измислен серија и не е поврзана со било вистински лица. Сепак заплетот содржи голем број на вистински настани се случува во модерниот живот кои покриваат страници на весниците и списанијата-гангстерските војни, нарко пазар редистрибуција, фалсификат, истрели во центарот на градот, корупциски шеми, грабежи на банки итн
   
 2. QueenN

  QueenN Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2011
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  342
  Пол:
  Женски
  Јас ја гледам оваа серија, преинтересна е! Отпрвин бев скептична, бидејќи сметав дека ќе биде нешто навистина глупаво но, се изненадив. При крај на прва сезона сум, со душа чекам да ги изгледам сите излезени епизоди. Нема лик кој не е погоден, а и актерите се супер, освен Мартин, за кој сметам дека не покажува доволно емоции и Сани, која ми е антипатична. Иво и Куката- најдобри! Тие се една од главните причини за тоа што ја гледам оваа серија. Се вљубив. :inlove:
   
 3. SpoiledBaby

  SpoiledBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  889
  Допаѓања:
  302
  Кај ја видов серијава на јутјуб,кај се заразив,ја изгледав целата и сега во исчекување на 4тата сезона,оваа есен.
   
  На mona.s му/ѝ се допаѓа ова.
 4. mona.s

  mona.s Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  579
  Допаѓања:
  153
  Јас ја изгледав цела се надевам ке има продолжение малце ме разочараја Куката најјак :D :D
   
 5. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
  На Vladus и QueenN им се допаѓа ова.
 6. QueenN

  QueenN Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2011
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  342
  Пол:
  Женски
  Вчера завршив со 3те сезони. Кој ќе чека до есен не знам ;( http://vbox7.com/play:0b322035b8 - Куката за премиер ! :D :inlove:
   
  На mona.s и Vladus им се допаѓа ова.
 7. ClaudiaLeBoursier

  ClaudiaLeBoursier Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  22
  Може ли да ми кажете од каде да ја симнам прва сезона од серијава? Имам изгледано неколку епизоди онлајн но сакам да ги симнам. Пробав на www.kickasstorrents.com и на www.thepiratebay.se но има само од 3та сезона
   
 8. QueenN

  QueenN Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2011
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  342
  Пол:
  Женски
  Јас ги изгледав на јутјуб, има HD- снимки. :)
   
  На ClaudiaLeBoursier му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Vladus

  Vladus Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  113
  и косамчето и близнакот (тој поголемиот) беа интересни, барем за мене :D
   
  На QueenN му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Vladus

  Vladus Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  196
  Допаѓања:
  113
  ги има и на www.zamunda.net и тоа во HD
   
  На ClaudiaLeBoursier му/ѝ се допаѓа ова.
 11. ClaudiaLeBoursier

  ClaudiaLeBoursier Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  22
  Знам за онлајн каде да ди гледам...ги има и на јутјуб и на повеќе веб страници но сакам да ги симнам...да ги имам во компјутерот и да ги гледам на место кадешто нема интернет :)
   
 12. mona.s

  mona.s Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  579
  Допаѓања:
  153
  Епа zamunda.net ги имаш сите ;)
   
 13. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.300
  една дискусија да развиеме...
  што мислите која ке е керката на Босси - Таџуров?
  Ке биде ли таа шефка или?
  хихи
   
  На mona.s му/ѝ се допаѓа ова.
 14. mona.s

  mona.s Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  579
  Допаѓања:
  153
  Некоја нова ке е мислам...а дека ке биди шефка ке биди ;) ама ме изнервира крајот дека Мартин онака тргна по него без пиштол без ништо :?:
   
 15. duffi

  duffi Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  12.474
  Допаѓања:
  144.160
  ^^
  И јас мислам дека Нија ќе биде некоја добра шефка и замена на татко и.
  Еве нешто интересно, се надевам и точно. :)
  http://bgpodprikritie.blogspot.com/2013/04/4.html

  И едвај ја чекам новата сезона.
   
 16. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.300
  Шефка се надевам дека ке е и некоја лепота исто така и Зори мислам дека мнн мнн ке почне да се игра во појака улога =),, само да видиме која ке е !!
   
  На duffi му/ѝ се допаѓа ова.
 17. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.300
  за оние кои сакаат да го гледаат новиот дел на под прикритие сезон 4 епизод 1 http://www.youtube.com/watch?v=_zFmbe2P6Ds го има ...Под Прикритие малку да кажеме дека се очекуваше повеќе.
   
 18. Mr.Lover

  Mr.Lover Популарен член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2012
  Пораки:
  200
  Допаѓања:
  1.028
  Пол:
  Машки
  Sega uste malce ke izleze novata sezona decki edvaj cekam
   
 19. eminik

  eminik Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  200
  Допаѓања:
  67
  Пол:
  Женски
  ги има на ју туб стаено сите епизоди