1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Принтање облека

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Bubi1106, 4 септември 2020.

 1. Bubi1106

  Bubi1106 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Дечки поздрав сакам да принтам маица/дуксерка/дуксер во Скопје со сопствен принт дали може да ми дадете предлог каде? и по можност со пристојна цена