babylove овошни кашички

Припреми за Нова Година :)

Дискусија во 'Канта' започната од Girl-love, 30 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Girl-love

  Girl-love Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  18
  Девојки..се ближи нова година..:) што планирате да носете...:))
  ајде давајте некои идеи..слики и нешто сл. :$


  И ве молам пишете за која возраст од прилика ви е тоа што го ставате :)
   
 2. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.899
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.