Природа

Дискусија во 'Слободно време' започната од Gordana10, 25 јануари 2010.

 1. Valerin

  Valerin Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  1.717
  Допаѓања:
  5.246
  Последен пат бев минатата година. Не знам колку ова може да се нарече во природа со оглед на тоа дека местото не е сосем изолирано од автомобили, но ете не сум имала подобра прилика да заминам некаде подалеку иако навистина би сакала.
   
 2. preetyy

  preetyy Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2012
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  2
  Дечки во Богомила има ли некои ливади да се излезе на воздух малку за празников?
   
 3. Zaljubena26

  Zaljubena26 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2017
  Пораки:
  1.353
  Допаѓања:
  20.885
  Пол:
  Женски
  Многу често одам во природа, особено овој период кога не е ниту претерано ладно ниту пак жешко. Секој викенд гледам барем еден ден да поминам во природа. Обожавам прошетки низ планини, села, права уживанција и опуштање ми се. Имаме среќа што низ нашава држава има еден куп такви прекрасни места.
   
 4. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.817
  Допаѓања:
  31.609
  Пол:
  Женски
  Обожавам да шетам во природа посебно овој период кога се е зелено, чист воздух, убавини. 8)
   
 5. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  3.624
  Допаѓања:
  20.419
  Пол:
  Женски
  Уживам во прошетки во природа, кога имам прилика обавезно посетувам некое убаво место, а низ Македонијава ги има за машала.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.