1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Природа

Дискусија во 'Слободно време' започната од Gordana10, 25 јануари 2010.

  1. Valerin

    Valerin Популарен член

    Се зачлени на:
    24 септември 2010
    Пораки:
    1.717
    Допаѓања:
    5.271
    Последен пат бев минатата година. Не знам колку ова може да се нарече во природа со оглед на тоа дека местото не е сосем изолирано од автомобили, но ете не сум имала подобра прилика да заминам некаде подалеку иако навистина би сакала.
     
  2. preetyy

    preetyy Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 јули 2012
    Пораки:
    17
    Допаѓања:
    3
    Дечки во Богомила има ли некои ливади да се излезе на воздух малку за празников?
     
  3. Zaljubena26

    Zaljubena26 Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 јануари 2017
    Пораки:
    2.207
    Допаѓања:
    30.903
    Пол:
    Женски
    Многу често одам во природа, особено овој период кога не е ниту претерано ладно ниту пак жешко. Секој викенд гледам барем еден ден да поминам во природа. Обожавам прошетки низ планини, села, права уживанција и опуштање ми се. Имаме среќа што низ нашава држава има еден куп такви прекрасни места.
     
  4. shz

    shz Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 септември 2012
    Пораки:
    5.920
    Допаѓања:
    49.981
    Пол:
    Женски
    Обожавам да шетам во природа посебно овој период кога се е зелено, чист воздух, убавини. 8)
     
  5. Queen8

    Queen8 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 февруари 2018
    Пораки:
    4.279
    Допаѓања:
    20.711
    Пол:
    Женски
    Уживам во прошетки во природа, кога имам прилика обавезно посетувам некое убаво место, а низ Македонијава ги има за машала.
     
    На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.