1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Природна козметика (рецепти за нега на лице, коса и тело)

Дискусија во 'Канта' започната од thelittle17, 3 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  3.749
  Допаѓања:
  8.668
  Пол:
  Женски
  - Колку ги применувате ?
  - Дали знаете некој рецепт ?
  - Што мислите колку се ефикасни ?

  дома имам преку 200 рецепти за маски лосиони шампони и сл. и задоволна сум..
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.