Причини зошто те сакам

Дискусија во 'Канта' започната од SunnyGirl2, 6 јули 2013.

 1. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.632
  Допаѓања:
  5.348
  Ете ја отварам оваа тема за да пишувате причини зошто,како,на кој начин,поради што го / ја сакате :)

  доколку ја има оваа тема нека се избрише или премести

  пример:
  - го сакам начинот на кој што ме гледа
  -те сакам затоа што си секогаш покрај мене
  -тс поради тоа што ми ги исполнуваш сите желби
  -тс поради твоето лутење

  итн...
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.022
  Допаѓања:
  48.108
  Пол:
  Женски