Пријатели - емисија за миленичиња

Дискусија во 'Дом' започната од prijateli, 28 јануари 2014.

 1. prijateli

  prijateli Активен член

  Се зачлени на:
  15 април 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Имате милениче, или сакате да си земете? Сакате да дознаете нешто повеќе за нив?
  Започна новата (3-та) сезона на единствената емисија за домашни миленичиња кај нас на СИТЕЛ 3 секоја сабота, недела, понедлник, среда и петок во 12:00 со многу актуелни гости.
  Погледнете ги видеата, доколку ги сакате животните сигурно ќе ви се допаднат:
  (Во самите видеа има опција за клик на ново видео со различно милениче...)

  http://www.youtube.com/watch?v=pVOTeJNpXck
  http://www.youtube.com/watch?v=vWxg16ttt2U
  http://www.youtube.com/watch?v=SKMFkWxrD7g
  http://www.youtube.com/watch?v=TfaJl1CLuhE
   
 2. macamaca24

  macamaca24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2011
  Пораки:
  231
  Допаѓања:
  43
  Пол:
  Женски
  ме интересира за шарпланинец стар 8 месеци,што треба да му се направи пред изложување.... како да изгледа и да биде појак,поголем и попретставителен? благодарам
   
 3. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.893
  Пол:
  Женски
  Вака пријатели има една продавница,ако не се лажам.. Во близина на гроздот.......