Пријател за секс (F*ck-friend)

Дискусија во 'Секс' започната од MILENA1, 26 ноември 2009.

?

Сте имале ли пријател за секс по потреба?

 1. Да

  459 глас(а)
  39,9%
 2. Не

  692 глас(а)
  60,1%
 1. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  8.856
  Допаѓања:
  46.147
  Зарем е потребна поголема разлика?
   
  На lovestoneddd му/ѝ се допаѓа ова.
 2. star83

  star83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  237
  Ne!
   
 3. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  8.856
  Допаѓања:
  46.147
  Точно така :)
  Не е потреба поголема разлика :D
  Швалерај и пријател за секс не е исто.
   
  На dfsa му/ѝ се допаѓа ова.
 4. star83

  star83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  237
  Me ubedi.
   
 5. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  8.856
  Допаѓања:
  46.147
  Нема што да те убедувам, и онака само си бараш оправдувања за швалерајот :D
   
 6. star83

  star83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  237
  Opravduvanje i za edno i za drugo ne postoi. Toj sto se resil i naumil da go pravi toa ke go napravi po sekoj nacin. I ednite i drugite samo pametot ne e.e. I vo eden i vo drug slucaj na nekoj nacin samite sebesi se lazeme, a i ostanatite okolu nas.
   
 7. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  8.856
  Допаѓања:
  46.147
  Пријател за секс не е лажење. Никој не лажеш. Ако така сакаш и така ти одговара - во ред е.
  Е, швалерај ти е лажење на големо :D
   
  На Annath, Milobebence, Stark и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. star83

  star83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  237
  Dobro, kako ke go nareces prijatelot, dokolku devojkata e vo vrska i pak saka drug prijatel za seks. Baska od deckoto?
   
 9. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.493
  Допаѓања:
  131.791
  Тоа Е швалерај.
  Пријател за секс е некој што го имаш само за секс.
   
  На Annath, Holy Asian Jesus, lovestoneddd и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. star83

  star83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  237
  Znaci svaleraj postoi i vo vrska megu decko i devojka, a ne samo kaj maz i zena koi se vo brak?
   
 11. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  2.987
  Допаѓања:
  16.704
  Сериозно ги прашуваш ова форумџикиве? :)
   
  На DAngel му/ѝ се допаѓа ова.
 12. star83

  star83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  237
 13. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  8.856
  Допаѓања:
  46.147
  Многу нормално
   
  На Annath му/ѝ се допаѓа ова.
 14. star83

  star83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  237
  Vo pravo si.
  No me interesira toj svalerot, dali vo vrskata e prijatel ili neptijatel?
   
 15. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  8.856
  Допаѓања:
  46.147
  Играчка е.
  Дилдо.
  Парче силикон.
  На никој не му е гајле за него.
  Потрошен материјал.
  Дупка за празнење.
   
  На black-angel, Hristov и Nigredo Odor им се допаѓа ова.
 16. star83

  star83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  237
  Ama jas ne te prasav za plastikite-silikonite od Valijant, tuku za vistinskiot svaler. Dali vo vrskata kade sto vleguva e prijatel ili ne, samo toa me interesira.
   
 17. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  8.856
  Допаѓања:
  46.147
  Играчка е.
  Зарем тебе силиконската вагина пријател ти е?
   
 18. Holy Asian Jesus

  Holy Asian Jesus Активен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2018
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  21
  Пол:
  Машки
  Јас не сакам фак бади пошо ако нема брак нема секс. You know me right ?
   
 19. star83

  star83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  237
  Za nekogo i silikonskiot prezervativ i silikonskata vagina se prijatel/ka, za mene ne se.
   
 20. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  8.856
  Допаѓања:
  46.147
  има назив за пријателство со играчки :D
  има и институција