Пробав и успеав самата

Дискусија во 'Канта' започната од lovelife, 3 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lovelife

  lovelife Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2011
  Пораки:
  526
  Допаѓања:
  1.720
  Епа вака...се уклучувам на фемина и одам во диети прибидејќи празничниов период бааги не удри во стомакот задникот и итн...Па читам и се убивам од читање на милион диети -.- Арно ама...барав тема во која лично феминките ќе ги споделат своите УСПЕШНИ искуства со диети . Ако има ваква тема...а се убив од барање....слободно нека иде во канта :)  да почнам јас...ретко кога ми успеваат диетите кои ги барам на нет или ги читам по форум ...па најчесто си се водам самата по свој инстинкт...јадам исклучиво варено и многу ретко некои коцки чоколадо...како и да е знам да се оптегнам на тепих и да ги правам добро познатите стомачни...а многу почесто успевам да ослабнам само ради тоа што немам апетит...иако...за жал ретко се случува тоа :(
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.486
  Допаѓања:
  50.761
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.