1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пробивање на password?

Дискусија во 'Канта' започната од lady-gaga, 31 март 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lady-gaga

  lady-gaga Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  2
  Dali mozi nekoj da mi kazi ako znae kako da ja doznaam lozinkata na hotmail za da si go otvoram ???
   
 2. ozbilnazena

  ozbilnazena Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2010
  Пораки:
  1.154
  Допаѓања:
  13.169
  Пол:
  Женски
  За да ја дознаеш твојата лозинка треба да го знаеш прашањето и одговорот кој претходно си го задала кога си се регистрирала.

  Тука пробај:
  https://account.live.com/ResetPassword. ... 50&lc=1033
   
 3. lady-gaga

  lady-gaga Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  2
  Uffffff znam deka e taka ama ne se sekavam na prasanjeto ne postoi li nekoj drug nacin za da se doznae pass???
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.887
  Допаѓања:
  65.905
  Пол:
  Женски
  Ако си ја заборавила лозинката мислам дека не. А ако сакаш туѓ пас да пробиеш само со шпионажа :lol:
   
 5. lady-gaga

  lady-gaga Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  2
  hehhehe sea ne e bitno dali moj ili od nekoj drug :) bitno ne go znam pass pa ako ima nekoj haker neka pisi :))))))
   
 6. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  581
 7. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  мене ова повеќе ми личи како на пробивање друга лозинка :lol: а не твојата :D
   
 8. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  581
  Абе си пракаш меил, си одговараш на прашањата, и ти вракаат повратно. па пишува се по нетов луѓе читајте. А да можеш и на друг да му пробиеш :lol: :clap: ако знаеш на сите прашања да одговориш. Јас пробав и упали :lol:
   
 9. lylaby

  lylaby Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2010
  Пораки:
  631
  Допаѓања:
  333
  Пол:
  Женски
  саншајне ако може подетално за странава што како треб а да направам?? :) се надевам ќе одвоиш време да објасниш.позз
   
 10. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  581
  еве вака пробај од овој линк https://support.live.com/eform.aspx?pro ... mcs&scrx=1
  пополни се што ти бара, и потоа ке ти стигне меил на таа адреса новата што си ја впишала, повторно со упатства и следи се што ти кажуваат, мене ми успеа, а враќаат за ден два, санмо читај внимателно, се си пишува
   
 11. mona22

  mona22 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  682
  Допаѓања:
  1.858
  dali nekoj znae za lozinka na yahoo kako da doznaam
   
 12. PetraPanka

  PetraPanka Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  4
  so vnesuvanje na lini potatoci (ako se raboti za tvoj yahoo i ako gi pamtis) :) A ako prasuvas za probivanje 8) 8) 8) i jas bi sakala da znam :o :D
   
 13. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  А знае ли некој како се пробива пасворд на скајп?
   
 14. komiti

  komiti Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2010
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  0
  pred nekoj izvesen period doznav deka nekoj mi otvoril profil na hi 5 dali nekoj znae kako da probijam ili eventoalno nei ima da smenis lozinka kako da napravam ? pomos :devil: :@ :@
   
 15. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.393
  Допаѓања:
  5.341
  пробивање на пасворд за сите љубоморни се изнасмеав , сакате да проверувате туѓи пасворди. ццццццццц мислам тоа е приватност во најголема мерка. иако мислам дека ми го имаа пробиено пасвордот на мсн веднаш си го сменив. но да видам или да дознам дека некој ми пробил пасворд очи нема да му видам. до кога планирате да немате доверба во вашите партнери (ако се работи за нив), а пак за други не е фкусно да им чепкате на луѓето во приватни работи и интим, подобро се што ве интересира прашајте си лично без влакна на јазик :@
   
  На Elennaa и GarpovaV им се допаѓа ова.
 16. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.698
  :clap:
  :clap:
  :clap:


  Сакате да пробиете туѓа лозинка,а кога ќе ја пробијат вашата се нервирате... |(
  Која корист ? Ќе ја пробиете,но веднаш можат да ве фатат од каде е пробиена лозинката. :hai:
   
 17. princessofthedark

  princessofthedark Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  149
  моето хакерско време заврши :D има многу начини :D
   
 18. Lil-bitch

  Lil-bitch Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 мај 2010
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  22

  хаха најмногу сакаат да хакнуваат акаунт од партнерот или да му се одаздат на некој :D :D :D остајте ги, тоа си е нивна работа... а и мене ми пробија пасс од фејсбук и ми сменија мејл ама не се секирам, си имам друг профил. тоа го прават луѓе кој најчесто сакаат да се мешаат во приваноста на другите...
   
 19. fairytale

  fairytale Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  201
  Допаѓања:
  24
  Пасвордот ќе си го пробиеш кога ќе си ја зголемиш самодовербата. ;)
   
 20. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.481
  Од твој пасворд стигнавме до твој заборавен, па на крај до туѓ пасворд. :)
  Луѓе хакнувањето е нелегално, не си играјте со оган.
  Јас имам пробиено на hotmail на бившиот на братучетка ми, пред 4-5 години. Mother's birthplace - Skopje..И ај да не го погодиш. :D

  Доколку станува збор за пасворд на дечко, ако веќе толку сте несигурни и морате да го имате, прашајте го за истиот. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.