1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Проблеми во другарството

Дискусија во 'Канта' започната од Ana.C, 16 април 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ana.C

  Ana.C Активен член

  Се зачлени на:
  18 март 2015
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Ми тенка на темав вчера додела се карав со мојата другарка.А сигорна сум дека барем 59%од нас имаме проблеми во другрството.Па си помислив дека темава би била супер за да си даваме совети како да ги решиме проблемите со пријателите.:l::l:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.508
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.