Проблеми со губење на невиноста..

Дискусија во 'Секс' започната од n.a.t.t.y, 4 јануари 2011.

 1. sareto29292

  sareto29292 Активен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2017
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  zdravo devojki edno prasanje imam do vas :)...znaci vaaka ne sum jas imala odnosi so deckotooo no sinokje pocnavmee i mene mnogu me bolesee probuvavme poveke pati i me bolese i prodolzivme so peling ....i po nekoe vreme sedevme i se fativ zabelezav krv se izbrisav i imav mnogu krv oti citam na nekoj po edna kapka dve...i mi tece denes kako mentruacija....a treba da mi dojde na 7 mart....neznam sea dali e krvarenje ako sum skinata ili mozebi menstruacija.....a da sum skinata ke osetev bolka zosto koga probuvavme me bolese i prestanavme prodolzivme so peling???? ve molam za mislenjee....falaa vi odnapred :)
   
  На ADOKI и Aniaa им се допаѓа ова.
 2. Inlovewithm

  Inlovewithm Активен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2018
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  232
  Пол:
  Женски
  Mislam deka ne e mozno da ti dojde skoro nedela dena porano.. cudno e nekako . Kolku si sigurna deka seuste si nevina? Mene ne mi mirisa na taka rabotata :lol:
   
 3. sareto29292

  sareto29292 Активен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2017
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  zdravo devojki imam edno prasanje za vas...otkako kje ja izgubite nevinosta dali krvaritee i kolku...dali primer po 2, 3 kapkii ili kakoo da imate menstruacijaa ??
  Vi blagodaram odnapred :)
   
 4. Inlovewithm

  Inlovewithm Активен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2018
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  232
  Пол:
  Женски
  Kaj site e razlicno
  Nekoja pomalku nekoja povekje nekoja voopsto ne krvari
   
 5. sareto29292

  sareto29292 Активен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2017
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  a dali e mozno da krvaris isto kako da imas menstruacija?
   
 6. Inlovewithm

  Inlovewithm Активен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2018
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  232
  Пол:
  Женски
  Mozno e nekoj den. Sea zavisi od zena do zena
   
 7. sareto29292

  sareto29292 Активен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2017
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  ammm...zostoo edna drugarkaa so deckoi i sakala da ima seks ama mnogu ja bolelo i prekunuvale..i po nekoa vreme videla krv i i traelo 4 -5 dena ...a misli deka ne e mozno da e skinata zosto ke osetila ..vie sto mislite?
   
 8. ванилала

  ванилала Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  1.647
  Допаѓања:
  5.223
  Пол:
  Женски
  Е сега ти или другарка ти? Одлучи се, многу е битно
   
  На smooch, Inlovewithm и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 9. sareto29292

  sareto29292 Активен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2017
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  istoto i se sluciloo i nejzeee pobara sovet od meneee ama jas neznav sto da i odgovoram
   
 10. ванилала

  ванилала Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  1.647
  Допаѓања:
  5.223
  Пол:
  Женски
  Тројка и ќе ја решите работата
   
  На simona_baby му/ѝ се допаѓа ова.
 11. sareto29292

  sareto29292 Активен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2017
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  kako kazes :lol:
   
 12. Neophodna

  Neophodna Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  569
  Допаѓања:
  523
  Пол:
  Женски
  Скината си,ти влегол другар му,ако ку*** влезе во п****** значи девојката веќе не е невина
   
  На Lolo5 и the drummer им се допаѓа ова.
 13. Inlovewithm

  Inlovewithm Активен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2018
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  232
  Пол:
  Женски
  Gospode decava si igraat ku*tasak po forum..
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. г-ца Делов

  г-ца Делов Активен член

  Се зачлени на:
  28 април 2016
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  11
  imav odnos na 19godini i nemav krvarenje no imav mnogu bolki, no deckoto sepak znaese deka mi e prv pat posto edvaj vlezee ;)
  a i 5 godini sme zaeno i super ni e sekoj den .. toa i ne ni bese tolku bitnoo:nod:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Lolo1612

  Lolo1612 Активен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2018
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Девојкии здраво..вака сега имам една голема дилема и секоја помош ми е добредојдена.Имав секс со дечко ми за нова година (прв пат),а после тоа продолживме активно уште 3 месеци.проблемот е што му беше многу мал, а после него бев со уште двајца и никако да влезе убаво и имам многу неподносливи болки..Можно ли е да не сум скината или па дека се проширува многгу ме боли? Стварно незнам како да се справам ама голем проблем ми е..
   
 16. IM.TMKQ

  IM.TMKQ Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  2.851
  Допаѓања:
  22.405
  Пол:
  Женски
  Биди опуштена, имајте подолга предигра, важно е да си доволно навлажнета.
   
 17. Lolo1612

  Lolo1612 Активен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2018
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Опуштена сум и се,уопште не се ни срамам..ама сепак многу боли,да пијам некое апче пред односот или?
   
 18. IM.TMKQ

  IM.TMKQ Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  2.851
  Допаѓања:
  22.405
  Пол:
  Женски
  Колкав период имаш односи со тој дечко? При секој нареден однос ли те боли?
  За апче не знам, не можеш секогаш да пиеш..
   
 19. Lolo1612

  Lolo1612 Активен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2018
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Со тој дечко имав односи цели три месеци и раскинавме.После него пробав со двајца ама ненормално боли..може има врска и големината на пенисот ама неможам да поднесам, едноставно ме спречува да продолжам со сексот..што би било најдобро да направам,можеби апче против болки да испијам пред сексот?
   
 20. IM.TMKQ

  IM.TMKQ Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  2.851
  Допаѓања:
  22.405
  Пол:
  Женски
  Ќе се навикне телото. Мускул е тоа, се шири. Големината нормално игра улога.
  Не знам дали би ти помогнало апчето, некогаш и пред депилација пиеме за помала болка, пробај еднаш ако мислиш дека ќе ти ја намали болката, но пак ќе речам опушти се повеќе, подолга предигра и по некое време не би требало да ја чувствуваш болката.
  Можеби и хименот не бил целосно скинат па затоа те боли.
   
  На Fallen.Angel и Lolo1612 им се допаѓа ова.