Проблеми со ерекцијата

Дискусија во 'Секс' започната од snegulcence, 18 јануари 2010.

 1. me again

  me again Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2018
  Пораки:
  106
  Допаѓања:
  218
  Пол:
  Машки
  DUST.......ako e za falba ke ti kazam deka veke nekolku forumdziki me pobaraa, ama vistinata e deka niedna ne mi pisa...
  A vo vrska so toa so te interesira......se vozam so bus, odam na rabota, znaci funkcioniram, erekcijata si ja nosam so mene, no uste edna vistina e deka mojot alat ne e so nekoja dolzina od koja site ke recat wowww koga ke poglednat....se e ok vo vrska so toj del povrzan so moeto zivotarenje.
   
 2. Romul

  Romul Активен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2020
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Машки
  Normalen maz nemoze da izdrzi 4 meseci bez seks ili da svrsi a ako nema podolgo vreme seks prviot pat po tesko ke svrsi i ke mu bide poubavo pitaj patalec a ne gatalec;)

  Drugarce mnogu si preteral be ti mesec dena stvarno mnogu ke treba doktor da posetis sory vaka
   
  Последна измена од модератор: 8 јануари 2020
 3. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  7.771
  Допаѓања:
  118.590
  Пол:
  Женски
  Како па да не, одма на доктор пошо иначе смртоносна болест е немањето желба за секс..
   
 4. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  1.544
  Допаѓања:
  2.670
  Пол:
  Машки
  Вака ме интересира пошто тврдиш дека нормален маж не може да издржи без секс... мастурбирањето не е задоволување?

  И што е со оние луѓе што се на далечна врска?
  Инаку што се однесува на темава проблеми со ерекцијата можат да настанат најчесто од стрес.
   
  На Dust му/ѝ се допаѓа ова.
 5. aleksandra99

  aleksandra99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 декември 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  6
  A so praime koga uopste ne mu se diga ? A ima 30godini ?

  Se slucuva barem ednas do dva pati u mesecot ic da ne mu se digne ... se macime i normalno posle mene mi se gubi zelbata
   
 6. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.008
  Допаѓања:
  20.116
  Пол:
  Женски
  Чекај сега...ич не му се дига.. Или еднаш во месец не му се дига?
   
  Последна измена: 15 февруари 2020
 7. aleksandra99

  aleksandra99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 декември 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  6
  Ednas u mesecot , nekogas i poveke pati se slucuva ...
   
 8. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.008
  Допаѓања:
  20.116
  Пол:
  Женски
  Да не пие лекарства? Оти и тоа може да е причината.
   
  На aleksandra99 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. aleksandra99

  aleksandra99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 декември 2010
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  6
  Ne ne nisto od toa (lekarstva ,nervozi,stres) , vika deka ne e do mene ... a stvarno ne znam od so bi mozelo da bide ... nekogas se si e normalno , nekogas e katastrofa ... toa me unisti psihicki mene ..
   
  На makedon81 и SummerGirl им се допаѓа ова.
 10. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  3.022
  Допаѓања:
  29.319
  Пол:
  Женски
  Пааа...логично.
   
  На SummerGirl и Mr. Right им се допаѓа ова.
 11. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  1.544
  Допаѓања:
  2.670
  Пол:
  Машки
  Ако е под дејство на алкохол или ако е под стрес, напнат, нервозен... можно е да не му се дигне.
   
 12. LoneWolfGuy

  LoneWolfGuy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2017
  Пораки:
  372
  Допаѓања:
  644
  Пол:
  Машки

  Козјо млеко, сирење.

  Бадеми лешници кикирики и друг вид на апетисани. Како и обавезна посета на доктор уролог.
   
 13. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  7.771
  Допаѓања:
  118.590
  Пол:
  Женски
  И што? Многу е еднаш во месецот да не му се крене? Кој знае под каков стрес е или едноставно бре не му се сака на човекот.. па и машкото тело не е на копче, притисно го и ќе се попали
   
  На The Chef и SummerGirl им се допаѓа ова.
 14. Tan4ence

  Tan4ence Популарен член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  2.264
  Допаѓања:
  17.667
  Прво викаш уопште, после викаш еднаш во месец. :?:
  24/7 не може да се дига. Проблем е ако континуирано нема ерекција некое време. Еднаш во месец не е проблем
   
  На SummerGirl, cresa-jagoda и Dust им се допаѓа ова.
 15. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.008
  Допаѓања:
  20.116
  Пол:
  Женски
  Ауууууу.. Сега очекувај понуди. :rofl: Треба да бараш некоја да ти го симне. :D;)
   
  На me again му/ѝ се допаѓа ова.
 16. me again

  me again Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2018
  Пораки:
  106
  Допаѓања:
  218
  Пол:
  Машки
  :@:@:@:devil::devil::devil::@:@:@