1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Проблеми со колената

Дискусија во 'Канта' започната од sumska3jagotka., 23 јануари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sumska3jagotka.

  sumska3jagotka. Нов член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Здраво дечки,јас вежбам балет и сакам да бе прашам дали може да ми помогнете,моите коленици се многу испапчени а кога сакам да го дотегнам коленото неможам тоест јас го тегнам а изгледа како да ми се свиткано ;(многу ми е важно дали знаете некој лек или нешто што се мачка или дома да се зготви нешто да да се стави или незнам зада некако ми се вовлечат навнатре да ми станат еластични и повеќе да не ме болат од многу стегнување????многу ми е важно ова ...благодарам однапред:l::l::l::*:$:*:music::l::l::l::l:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.