1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Проблеми со лицето

Дискусија во 'Канта' започната од dealolipop, 24 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dealolipop

  dealolipop Активен член

  Се зачлени на:
  18 август 2012
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  10
  Значи на носот , челото , околу носот имам доста ситни и непотребни бенки како и мали дупчиња , некоја крема за трајно отстранување или така нешто ? ( Фала ) :(
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Веке постои тема Отстранување на бенки од лице.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.