1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Проблеми со самодовербата ?!

Дискусија во 'Канта' започната од monni.t, 27 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. monni.t

  monni.t Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  244
  Допаѓања:
  205
  Обично ние тинејџерите имаме проблеми со самодовербата, особено девојчињата. Проблеми од типот не сум убава, ваква сум таква сум.. Но тинејџерите не се единствени кои се соочуваат со вакви проблеми нели ?!
  Или можеби грешам ?!
   
 2. Shpagetta

  Shpagetta Популарен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2011
  Пораки:
  724
  Допаѓања:
  2.165
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.