1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Проблем на дечко ми

Дискусија во 'Канта' започната од macaaa55, 12 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. macaaa55

  macaaa55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Почитувани
  Сакав да ве прашам, јас и мојот дечко пред две недели додека имавме односи неговиот пенис почна да крвари, мислевме дека тоа е кожичката што се кинела на повеќето од мажите но дека поминувало после една недела но и после 2 недели тоа повторно се случува. Што би можело да биде?
   
 2. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.751
  обрати се на лекар, ние овде не можеме ништо да ти кажеме :)
   
 3. macaaa55

  macaaa55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Ginekolog ili matichen ??? :)
   
 4. meU

  meU Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  2.633
  Допаѓања:
  3.044
  Гинеколог или уролог. Може и матичниот ќе знае, ама за посигурно ќе ве испрати на специјалист.
   
 5. macaaa55

  macaaa55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Ахам. Фала ви многу :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.