1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Проблем со гласот

Дискусија во 'Канта' започната од emilysmith1, 27 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. emilysmith1

  emilysmith1 Нов член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво на сите. Скоро 3 месеци сум во врска со еден убав дечко кој многу го засакав, ама има еден проблем тоа е неговиот глас. Има нежен глас скоро како женско. Па сакам да слушнам ваши мислења дали да продолжам со него
   
 2. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.918
  Пол:
  Женски
  И дечко ми има нежен глас и тоа е она што најмногу го сакам, посебно наутро кога ќе се јави така сонлив, или пак кога ми кажува некои убави работи, тогаш се топам :wasntme:
  Така да уживај си, ако го сакаш дечкото тоа не е пречка да бидете заедно :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.