1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Проблем со губење на невиност.....

Дискусија во 'Канта' започната од sanja1993, 5 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sanja1993

  sanja1993 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Би сакала да ве замолам да ми дадете мислење околу следново прашање
  Со дечко ми досега 2 пати имавме одос меѓутоа иако мене ми е прв пат немам забележано никакво крварење.едиствено и првиот пат и вториот чуствувам не многу голема болка при првите пенетрации ....... Што е проблемот ????
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Две исти теми во еден ден отворени. Потполно исти, само во оваа има една точка плус на крајов од насловот. Пред да отвориш тема разгледај дали има иста или слична и обрати се таму.

  Ова и да ме разбудат од најслаткиот сон веќе ќе го кажам како од пушка.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.