1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Проблем со флеки на лицето создадени од акни.

Дискусија во 'Канта' започната од Simona209, 28 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Simona209

  Simona209 Активен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво. Имам флеки од акни на лицето, не многу, ама имам. Па читав овде дека сте напишале за Д-р Николина Лазаревска од Скопје. Од претходните постови го видoв бројот на ординацијата, ама тој пост е многу одамна. Еве го бројот 02-3131-386... Ако е сменет, ве молам ако некој знае нешто повеќе нека пише на овој пост.
  Ви благодарам однапред
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.183
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.