1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Проблем со чек

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Goticarka, 21 март 2017.

 1. Goticarka

  Goticarka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2014
  Пораки:
  155
  Допаѓања:
  137
  Пол:
  Женски
  Работев на една странска страна , ги направив парите (долари) и ми стигна чекот,одев низ банките и викат дека не работат со тоа. Дали имате некои искуства со тоа и дали можете да ми кажете некој начин како да ги извадам парите?