Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Проблем со четот

Дискусија во 'За форумот' започната од tweetygirl, 4 март 2011.

 1. tweetygirl

  tweetygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  10
  Сакам д апрашам сошто неможам да се вклкучам на четот имам напишано повеќе од 50 мислења ве молам за помош?
   
 2. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  9.680
  Допаѓања:
  126.332
  Немаш повеќе од 50 мислења,погледни си во бројчаникот под аватарот.
   
 3. tweetygirl

  tweetygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  10
  Нова сум на форумот можеш ли да ми кажеш каде е тој Аватар :(
   
 4. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.397
  Допаѓања:
  6.334
  Сликичката ти е всушност аватарот :)
   
 5. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.854
  Допаѓања:
  13.364
  А ти за четот си тука? :clap: :clap:
   
 6. tweetygirl

  tweetygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2011
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  10
  А да еве сега видов Фала ти x.Daisy.x :D :D
   
 7. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.397
  Допаѓања:
  6.334
  Трагичното е што јас кажав,а не Дејзи :D :D :D
   
  На x.Daisy.x му/ѝ се допаѓа ова.