Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Проблем

Дискусија во 'Канта' започната од Ivona96, 21 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ivona96

  Ivona96 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јули 2011
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  0
  Значи се нервирам со дечкоми. Во последно време ми е некако сменет и ми оди се онака да не речам спторивно се напртив контра. Една моја другарка го додала за пријател и тој одма ја прифатил. Јас му викам да ја избриши и не само ова се онака контра ми оди и сакам да разговарам со него но како да почнам да му кажам дека ми е сменет и ми изгледа како да не е заинтересиран за мене јас како да не сум му важна. Како да почнам да разговарам се нервирам ве молам совет го сакам премногу и несакам да го изгубам. :(
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.213
  Допаѓања:
  57.024
  Пол:
  Женски
  Истото прашање го имаш поставено во љубовни проблеми и совети. По не знам кој пат те замолувам да се задржиш на таа категорија, а не нон стоп да отвораш теми. Прочитај ги правилата на форумот. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.