1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Проверка со фејсбук лажен профил

Дискусија во 'Канта' започната од irena-10, 4 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. irena-10

  irena-10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2010
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  882
  Дали некогаш сте го проверувале вашиот партнер со фејсбук лажен профил? Како тој поминал на проверката, каква била вашата врска после тоа, како сте се однесувале после тоа, дали дознал дека сте вие или останала тајна а вашата врска преживеала? Баш ме интересира дали има некој искуство со тоа :)
   
 2. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  1. Темава е малку глупава!
  2. Мојот дечко нема фб
  3. Не мора фб за да знам дали тој ме изневерува, што и да прави не фб не е ништо во споредба со тоа што може да го направи реално!

  од тоа идеме до заклучок дека нема потреба од такво замарање или пак отварање на ваква тема!
  поздрав
   
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Детски работи |(
   
  На OzzyAngel и Angelche им се допаѓа ова.
 4. irena-10

  irena-10 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2010
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  882
  омг секогаш кога поставувам тема не чини, сеедно ставете ја во канта а јас ќе ја користам фемина за корисни информации, поздрав.
   
 5. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.983
  Допаѓања:
  4.838
  Пол:
  Женски
  Ова е премногу детстко и глупаво. Тие личности кои го прават се многу несигурни во себе и постојано ќе живеат во страв дека партнерот ги изневерува. Зашто едноставно не прашате што е проблемот доколку го има и разговарајте, а не со проверка. Зашто секогаш се дознава, сите завери кога тогаш се откриваат. ЈАс никогаш не сум го направила ова и немам ни намера
   
 6. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  Паметно!
   
 7. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Темата како и постапката е глупава. Животот ви се сведува на фејсбук и единствен начин нешто да се дознае е фејсбук. Па аман бре луѓе се ли мора да се случи од фејсбук?
  Get a life веќе |(
   
  На Phyramide и Angelche им се допаѓа ова.
 8. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Темаѕа е заклучена бидејќи не поттинкува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.