1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Програми!

Дискусија во 'Слободно време' започната од CinDereLLa.1, 4 август 2011.

 1. CinDereLLa.1

  CinDereLLa.1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2011
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  2
  Дали некој ја има програмата Photo Scape и програмата Photo Instrument ?
  И ако може да ми дадете линк за да ги симнам ...
   
 2. itgirl

  itgirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2011
  Пораки:
  220
  Допаѓања:
  68
  На CinDereLLa.1 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Mashni4ka

  Mashni4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2012
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  23
  Имаше една програма за средување на шкафот, ги сликаш сите алишта едно по едно и си ги ставаш во програмот и потоа можат да се комбинираат... не ми текнува како се викаше а сакам да си го симнам, ако му текне на некој нека пише ЧД
   
 4. Lella

  Lella Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  5.306
  Допаѓања:
  28.821
  Пол:
  Женски
  Ете моментално ја симнувам Фотоскејп.. Ете ја симнав, сега да ја инсталирам.. :D Јеееееееј.. си инсталиравв.. Не ми се веруваа... Мухахаха.. :rofl: :rofl: :rofl: :inlove: :inlove: :inlove: Јеееееееееее! ФАЛА ТИ НАЈМНОГУ itgirl.. :* :*
   
  На itgirl му/ѝ се допаѓа ова.