Програмски јазици

Дискусија во 'Образование' започната од sinoli4kaaaaa, 23 октомври 2017.

 1. sinoli4kaaaaa

  sinoli4kaaaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 септември 2013
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  1
  Здраво. Не знам дали има ваква тема ми треба помош некој што учел програмски јазици 3 и 4 година ако има било какви материјали да ми прати. Ви благодарам однапред :)