1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Програм ИД (Investigation Discovery)

Дискусија во 'Канта' започната од Mermaid90, 6 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mermaid90

  Mermaid90 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2012
  Пораки:
  1.146
  Допаѓања:
  1.049
  Дали го знаете и дали го гледате каналот Investigation Discovery ???
  И која емисија ви се највеќе допаѓа?
  Јас го обожавам ID и се што емитуваат ми се допаѓа,по цел ден го гледам :D
   
 2. N1ky

  N1ky Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2012
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  26
  Го имам овој канал.Гледав до пред некое време Disappeared,ама највеќе гледам Discovery travel and living(сега на бум го направија TLC).Е на тоа можам да окапам цел ден. :D
   
 3. Mermaid90

  Mermaid90 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2012
  Пораки:
  1.146
  Допаѓања:
  1.049
  Може темава во канта да иде,отвориле уште една иста,а оваа не е активна
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.