1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Продавам.......

Дискусија во 'Канта' започната од kallias, 16 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kallias

  kallias Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  3.782
  Допаѓања:
  6.982
  Не би знаела каков наслов да дадам и затоа ставив набрзински продавам, ако мислите дека не е соодветен нека се промени или премести некаде :angel:
  Оваа тема ја отварам со цел да поттикнам и останатите феминки да ми се приклучат и да ги понудат своите облека, разно разни додатоци кои вие или вашето семејство сте ги користеле, а се уште во добра состојба и би можеле да бидат интересни за некој друг кој би сакал да ги користи ;)
  Јас лично имам неколку работи од моето синче, кои се мнооогу малку користени и скоро нови па би можела да ви понудам и кој е заинтересиран да купи......само да ги сликнам и ги пуштам да ги погледнете :)
   
  На Rusi и Jagoda123 им се допаѓа ова.
 2. Super-Mama

  Super-Mama Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2014
  Пораки:
  144
  Допаѓања:
  13
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.