1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Продавање на производи од авон и орифлем

Дискусија во 'Канта' започната од tiesto, 9 април 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tiesto

  tiesto Активен член

  Се зачлени на:
  6 март 2015
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  13
  прстените за 400 ден
  3401417-42-iron-man-iron-man-hd-8-free-spot-free-download.jpg
  гелот за туширање е 400 мл за 150 ден
  f.jpg
  сјајот е 150 ден бојата е од првиот ред последното со шифра PINK WATERMELON
  t.jpg
  кремот за тело е 250 мл за 200 ден а ролонот е 75 мл за 100 ден
  4.jpg
  За заентересираните продажбата се врши во Прилеп
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.