1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Продавници за чевли во Куманово

Дискусија во 'Мода и стил' започната од ana-3444, 16 мај 2013.

 1. ana-3444

  ana-3444 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 мај 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  5
  Здраво Девојки,
  Ако некој знае, може ли да ми каже како најлесно да ги најдам најдобрите продавници за чевли во Куманово? Некој објект по кој може да се ориентирам, дека претходно не сум одела.

  Инаку потребни ми се високи сандали, за елегантен изглед.

  Фала :)
   
 2. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.331
  Објект за ориентација нека ти биде плоштадот. Од двете страни на плоштадот кај што има улица и горе и доле имаш еден куп продавници, имаш и ТЦ Сума кој е кај Културен дом и таму е Адамс шус кој е доста евтин, па имаш кај Чик фабрика горе над пазарот италијанот Џино кој има продавница во склоп на погонот со интересни модели...

  :!: Не ти требаше нова тема за ова инфо
   
  На ana-3444 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Alegriaa

  Alegriaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 декември 2011
  Пораки:
  335
  Допаѓања:
  260
  Пол:
  Женски
  PERSIN i Biana .
   
 4. MissDaisy

  MissDaisy Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2015
  Пораки:
  327
  Допаѓања:
  217
  Пол:
  Женски
  Кој е тој дуќан во Куманово што гледа накај плоштадот, а изработува чевли по порачка? Како се вика?
   
 5. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.331
  На MissDaisy му/ѝ се допаѓа ова.
 6. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  14.678
  Допаѓања:
  322.110
  На MissDaisy му/ѝ се допаѓа ова.
 7. MissDaisy

  MissDaisy Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2015
  Пораки:
  327
  Допаѓања:
  217
  Пол:
  Женски
 8. referentka

  referentka Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  14.678
  Допаѓања:
  322.110
  Ако купиш нешто па стави сликО да видиме
   
 9. MissDaisy

  MissDaisy Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2015
  Пораки:
  327
  Допаѓања:
  217
  Пол:
  Женски
  Договорено. :) Им пишав порака на фб на овие Lady's. Па ќе видам што ќе ми одговорат. :)
   
 10. Agatha

  Agatha Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  1.147
  Дали во Куманово можат да се најдат моделите за помала цена отколку онаа во Скопје?
   
 11. girl.09

  girl.09 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2013
  Пораки:
  181
  Допаѓања:
  54
  Дa, нo aкo си oд Скoпје и идеш пo oбувки сaмo вo Кумaнoвo рaзликaтa меѓу ценaтa ти е превoзoт безрaзликa сo штo идеш aвтoмoбил или aвтoбус, јaс нa пример oдaм имaм рoднини (фaмoзнaтa ми бaбa :inlove:) и "узпaт" си купувaм нештo:D
   
 12. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.332
  Допаѓања:
  22.463
  Пол:
  Женски
  Жени, дали чевлите на Биана се значително поевтини во Куманово од Скопје?
  Зборувам за малопродажба.
   
 13. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.332
  Допаѓања:
  22.463
  Пол:
  Женски
  Да си одговорам сама на прашањето, не, не се. :rofl:
   
 14. IvanaJenner

  IvanaJenner Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2017
  Пораки:
  442
  Допаѓања:
  555
  Пол:
  Женски
  Персин, Биана Шус, Рајнерс..