1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Продажба на големо

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Stojanovik_k, 24 март 2019.

 1. Stojanovik_k

  Stojanovik_k Нов член

  Се зачлени на:
  24 март 2019
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Девојки здраво.
  Не најдов слична тема, ме интересира дали знаете некои магацини за продажба на големо на детска облека. Конкретно ме интересира за Скопје.
  Поздрав и убава вечер
   
 2. Brinetka

  Brinetka Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2018
  Пораки:
  615
  Допаѓања:
  7.900
  Пол:
  Женски
  На битпазар имаш еден тон продавници за продажба на големо
   
 3. Saraa

  Saraa Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  2.482
  Допаѓања:
  7.539
  Пол:
  Женски
  Na bitpazar ima kaj policiskata stanica. No sepak pogolemo izbor ima vo Grcija, Turcija, Bugarija.
   
  На ludamaja10 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. ludamaja10

  ludamaja10 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2017
  Пораки:
  1.172
  Допаѓања:
  896
  A prodazba na golemo na sminka takvo nesto? Kozmeticki preparati?..
   
 5. Brinetka

  Brinetka Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2018
  Пораки:
  615
  Допаѓања:
  7.900
  Пол:
  Женски
  Исто на бит пазар, и како што кажаа другите соседните земји и турција
   
  На ludamaja10 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. bibip

  bibip Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2011
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  101
  I
  Imate magacin na golemo na wenice karsi tineks godel vi kompleksot so saloni za mebel
   
 7. CarrieBradshow

  CarrieBradshow Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 март 2020
  Пораки:
  444
  Допаѓања:
  302
  Пол:
  Женски
  Убава и модерна долна облека, каде можам да најдам на големо?
  И општо за сите категории, на Facebook барам постојано, само 2/3 страни ги има. И тоа облеката е како за постари..