1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Продимед диета

Дискусија во 'Диети' започната од s988, 11 декември 2016.

 1. s988

  s988 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2012
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  18
  http://www.drrobinson.mk/about-us
  Дали некој слушнал за овој програм за слабеење ? дали има искуство , што мислите? Нешто слично како Протекал ми стои.... :)
   
 2. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  11.581
  Допаѓања:
  128.340
  слушнав прашав
  се јаде нивна храна и истата кошта 1000 ден од ден
   
 3. s988

  s988 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 декември 2012
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  18
  Скапичко. А за резултати дали има кој знае
   
 4. honesty

  honesty Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2011
  Пораки:
  235
  Допаѓања:
  290
  Колку се слабее месечно? Што се јаде? Што не смее да се јаде? Гледам истата ја рекламира Дани.
   
 5. Caci55

  Caci55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2018
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  524
  Пол:
  Женски
  Да не е слично на Хербалајф? Колку чини?
   
 6. vectra20

  vectra20 Активен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2018
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  108
  Начин како до побрза заработка на пари. Ова е само суплемент не е магија за намалување килажа!
   
 7. EDNAEMAJKA

  EDNAEMAJKA Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2013
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  7
  Дани ја гледав 15 кг ослабена
  и по година не и се вратиле којзнае дали е вистина многу е скапа
   
 8. miss.b

  miss.b Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2012
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  14
  мора да се внимава после секоја диета или режим со кој се дошло до посакуван изглед. не постои гаранција од ништо, имам блиски кои и после операција на желудник пак се поправаат... се додека мислиме како ќе се почастиме со нешто нездраво кога ќе завршиме со диета, килата ќе се враќаат.