1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Проектни задачи

Дискусија во 'Канта' започната од Sofche.M, 4 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sofche.M

  Sofche.M Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Ве молам предложете ми идеи за тема за проектна задача за матура по Англиски јазик. :) Ви благодарам однапред :*
   
 2. Emilija

  Emilija Истакнат член Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 ноември 2009
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  40
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.