1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Производите на Denk Mit (DM)

Дискусија во 'Дом' започната од sorbet, 17 април 2020.

  1. Kbr

    Kbr Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 август 2020
    Пораки:
    659
    Допаѓања:
    1.588
    Пол:
    Женски
    Јас ги купив капсулите за чистење на маишаната за тањири и супер се, баш сум задоволна три има во пакувањето и се ставаат еднаш месечно, исто така купив од кесите за ѓубре со мирис на лимон и не се делам од нив прекрасно мирисаат а и да ви останат во соба нема лош мирос на ѓубре туку си мириса на лимонче јаки се и со врвки за да ги врзете и сум задоволна а исто така земав од средството за тоалет плаво убаво ја чисти шољата ма за тие пари убаво е барем не мироса на киселина, е сега купив и перли за перење на веш ама не сум баш задоболна, немаше од нивната марка Денк мит а сум слушала дрка тие повеќе траеле од овие јас што ги земав и поубаво миросале, а други работи не сум купувала од Дм е сега сакам да купам капсулите за перење алишта нивните ама не знам какви се дали некој ги користел и тавлетите за машината за тањири ама некако сум скептик незнам колку се добри