1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Производи од Топ Шоп

Дискусија во 'Канта' започната од Klaudi, 3 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Klaudi

  Klaudi Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2011
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  39
  Ме интересира колку вие сте задоволни од Производите на Топ Шоп,поконкретно за производите за слабеење,бидејки сакам да си порачам некој од производите а не знам кој е најдобар односно кој дава најдобри резултати.Се двоумам помеѓу овие 3 производи,па доколку некој ги има користено би било пожелно да пиши коментар/критика за производот.
  1.Vibra Tone - Вибрирачки појас
  2.Celluless MD - Вакумски апарат против целулит
  3.Relax & Tone

  *се надевам темата е во соодветната категорија*
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.