1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Промена на возрасната граница за пензионирање

Дискусија во 'На работното место' започната од Cka, 5 септември 2020.

 1. Cka

  Cka Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  9.732
  Допаѓања:
  116.940
  IMG_20200905_192829.jpg

  Одвај чекам. Имате ли инфо повеќе? Иако ќе направи партал во пензискиот фонд и нема да има пари за следните пензионери, лично ми одговара ова.

  Да сум 56 години си тргам одма!
   
  На cresa-jagoda, tina2018 и SummerGirl им се допаѓа ова.
 2. АнеАце

  АнеАце Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2018
  Пораки:
  351
  Допаѓања:
  605
  Пол:
  Женски
  Дали е изгласано тоа? Не сум во тек
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Cka

  Cka Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  9.732
  Допаѓања:
  116.940
  Лажна вест, предизборна.
   
  На kathy es му/ѝ се допаѓа ова.