1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Промена на телефонот, што би избрале?

Дискусија во 'Канта' започната од supersonic, 9 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. supersonic

  supersonic Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  178
  Допаѓања:
  49
  Во скоро планирам да си го сменам мобилниот, но сепак не знам за кој да се одлучам :|
  До скоро го сакав Sony Ericsson Vivaz Pro но се случи да го нема скоро нигде у салониве, а и читав негде дека компанијата повлекла 50% од целовкупното светско производство на моделот поради грешки во софтверот. И сега не знам што да изберам! Потребен ми е мултимедијален телефон - за лесно пишување пораки, за музика, камера (минимум 5мегап.) и за интернет. Не се ограничувам на изгледот али сепак би сакала да биде на допир или со тастатура т.е на лизгање.
  Предлози ? :)
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.050
  Еве ти тема за мобилни телефони opsti-diskusii/mobilni-telefoni-t1172/
  Немало потреба да отвараш цела тема...требало само да разгледаш подобро тука
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.