1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Промена на телото

Дискусија во 'Секс' започната од LadyIvvy, 8 март 2011.

 1. LadyIvvy

  LadyIvvy Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2011
  Пораки:
  572
  Допаѓања:
  772
  не видов ваква тема , баш ме интересира дали од кога станавте сексуално активни имавте некоја промена на телото...се здебеливте, ослабевте и сл :D :D
   
 2. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.770
  Допаѓања:
  151.259
  Имаш 28 години?!
  Не,целата сум иста.Прекрасна ес јужуал.
   
  На parrot му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.551
  Почна трета ци*ка да ми расте, ама читав негде дека е нормално тоа.
   
  На parrot, mysterious, MadHatter и 2 други им се допаѓа ова.
 4. najubava2010

  najubava2010 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.619
  Допаѓања:
  4.653
  Мене ми се рашири просторот меѓу нозе, како воз да ми поминал-од многу секс :D :D :D
  Градите ми пораснаа од многу драпање. :D :D :D
  И ослабев од многу активности, и ми се подобрија гимнастичарските способности. :D :D :D

  Шала на страна, тотално ништо. ;)
   
 5. parrot

  parrot Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  205
  Допаѓања:
  499
  Да, ми фали една кожичка таму доле :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 6. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.895
 7. Antonij

  Antonij Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  28
  Мислам дека не фали туку е скината :rofl:
   
 8. Candy20

  Candy20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 август 2012
  Пораки:
  170
  Допаѓања:
  65
  Јас си останав иста, немам никаква промена.
  Меѓутоа знам една другарка што после првиот сексуален однос премногу се рашири во куковите :o
   
 9. dunika

  dunika Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  3.674
  Допаѓања:
  91.441
  Пол:
  Женски
  ајде да отвориме нова тема-на примеееер
  ДАЛИ ТЕЛОТО СЕ МЕНУВА ПОСЛЕ ЛАПАЊЕ!
  А?
  И дај средете го форумов и категоријава секс!
   
 10. Nymeria

  Nymeria Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  3.659
  Полека Дуника без нервози, не работаат модераторите за плата тука :!:
   
 11. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  16.066
  Допаѓања:
  32.925
  Пол:
  Женски
  Ма никаква промена немам. За џабе се трудам изгледа.:lol:
   
  На DiCaprio му/ѝ се допаѓа ова.
 12. DiCaprio

  DiCaprio Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2019
  Пораки:
  530
  Допаѓања:
  1.970
  Пол:
  Машки
  А може недоволно е тоа :rofl::P
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.