1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Промени по бременоста

Дискусија во 'Канта' започната од wolf4e, 28 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.894
  Oдамна сакав да отворам ваква тема,за да си размениме искуства,затоа што кај мене многу работи се сменаа по бременоста храната,миризби,некои особини Eте порано јадев многу банани,лимони,благо,газирано(сега никако).и сеуште имам гаднини некогаш насабајле,посебно кога се мијам заби,и сеуште внимателно бирам шампони зашто сеуште можам да повратам на истите што ги користев во бременоста,исто така порано бев многу ладна,бесна,само се бунев за нешто сега сум смирена,ми е срам да почнам да зборувам со било кој :$ Kаква беше вашата бременот? Kакви беа вашите промени во бременоста,имавте некои слични работи како мене? :$ се надевам ке ви се допага темата и ке си размениме искуства
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.