1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прослава на T-Mobile

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од ludoto19, 17 ноември 2011.

 1. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456

  Прикачени фајлови:

  • 286942_700b.jpg
   286942_700b.jpg
   Големина на фајлот:
   114,3 KB
   Прегледи:
   545
  На Beauchamp му/ѝ се допаѓа ова.
 2. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.886
  [СДК] Сакам да кажам...

  Ајде Лилит, и сите гледајте ја Марајагери in live :D
  Се смрзнаа луѓево надвор, све за Т-ограби ме ...

  http://web.maxtv.mk/17.11.2011/
   
 3. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.471
  Допаѓања:
  147.033
  [СДК] Сакам да кажам...

  ЛилБејби,мене ме нервира нашиот народ. Моето љубопиство само што заврши и го исклучив,иако имам информација дека на плоштад нељубопитните и игнорантните се потепале да фатат место! :D Одеднаш се радувам што е холограм! ХА-ХА! :D
   
 4. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.886
  [СДК] Сакам да кажам...


  Да беше петок, ќе беше пуно пензионери. :D
  Све што е гага, мора да се искористи. :rofl:


  Моеш да замислиш што е на плоштад, баш приметив кај другиве полу-празно, кај нас, околу Ацета све се збрало, пуно е.
  Арно што мојата љубопитност решив да ја скротам преку Интернет, него ли in live да доживеам miracle.


  Баш ќе ви заблагодарам ако не ме избришете за офф топикот.
  By-bye. :*
   
 5. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  T-Mobile

  A што се дешава на плоштад??

  што слават т--мобајл?
  100 илјадитиот милион украден од нас???? :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На Adi888, x.Daisy.x и Gordana10 им се допаѓа ова.
 6. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.471
  Допаѓања:
  147.033
  [СДК] Сакам да кажам...

  Јас т мобајл не ги презирам ко што ги презирам вип,ваљда затоа не хејтам! :D
  Оваа прилика ја користам да ги испцујам вип за сите украдени минути,паѓање на мрежи,напумпани сметки ... ЗАСЕКОГАШ! Бубнете ми го газето!

  Фејл у случајов е што е холограм. Идејата дека можеби ѕвездата ќе беше од крв и месо,воопшто не беше лоша и целиот начин на најава.
   
  На SexyLady и enca.69 им се допаѓа ова.
 7. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  T-Mobile

  сега коа има темA :D што е фркава со т-мобајл, што слават тие бре? :)
   
 8. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.336
  T-Mobile

  Ја уште не сфатив, ќе дојде некоја ѕвезда или не ду*ат во ребра? :D
   
 9. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.886
  T-Mobile

  Лудото, и сами да ги прашаш не знаат зашто слават. :D
  Не, стварно, нигде немаше зашто слават, него вероватно е да направат реклама за Крисмс, пошо нели и така беше најавувано учеството на Мараја Кери во целава ситуација.


  И ваљда слават, зашто не просветлиле со холограмот.
   
 10. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  T-Mobile

  Заврши чудово или уште ќе има? :wasntme:
   
 11. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.349
  Пол:
  Женски
  T-Mobile

  И сеа што шпекулациите дека ќе дојде Шакира не биле точни а?
  Сиугрно ќе полета на сред плоштад во розов авион украсен со специјално знаме на Т-мобајл и да ги изненади присутните. Ахам :nod:
   
 12. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.847
  Допаѓања:
  2.157
  T-Mobile

  Абе луѓето си праат реклама, еее паа вие, ко да не ги знаете :)
   
 13. Doozy

  Doozy Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 април 2010
  Пораки:
  4.711
  Допаѓања:
  59.969
  T-Mobile

  Чиј холограм бре?! Кој дошол, што направил...

  Се потепаа сите да отидат, озбилно е холограм ??
  Оу ем џи. :D

  Хм, па добра реклама сепак, што и да е. Но не размислуваат дека можеби ќе привлечаат внимание со настанов, но не и корисници. Наши сме си, си знаеме кој колкав апаш е, нели. :D
   
 14. najubava2010

  najubava2010 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  1.619
  Допаѓања:
  4.653
  T-Mobile

  Што се дешава бре луѓе, дојде Шакира или Кети Пери?

  Јас сега чкрапав по каналиве нема ништо ин лајв, ај некој нека каже што се случува, љубопитна сум :$ .
   
 15. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.847
  Допаѓања:
  2.157
  T-Mobile

  Мараја Кери беше „изненадувањето“, на холограм во исто време во Македонија, Германија, Полска, Црна Гора и Хрватска
   
 16. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.490
  Допаѓања:
  64.078
  Пол:
  Женски
  Заврши ова? Нема веќе ништо? Има некој линк да пушти?
   
 17. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.471
  Допаѓања:
  147.033
  Рејбоу,сега чекаме гратис телефони со мини падобранци да почнат да паѓаат од небото.
   
 18. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Ту, јас пак се изнанадив дека ќе дошла Шакира :o :D си помислив потоа ова нема врска, не се знаеше претходно, сега пак еден ден пред прослава, ко божем ќе доаѓала, да бе |( со чартер лет :rofl: и многу нормално дека ќе кажат такво нешто, како инаку ќе привлечат внимание.
   
 19. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.490
  Допаѓања:
  64.078
  Пол:
  Женски
  Ау како не отидов. :worried: Па сега нема да можам да земам телефонче, а баш ми требаше. :doh: Па уште и со падобранче. :o
  Ај ќе чекам догодина, што е тоа е.
   
 20. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.128
  Пол:
  Женски
  Ме водеше патот низ Центар околу 6 часот.
  Толку луѓе се собрале, за што?? |(
  Мислам,мизерно беше... Таква анти-реклама си направија, алал да им е. :clap:
   
  На Lacrimosa му/ѝ се допаѓа ова.