1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прослава на T-Mobile

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од ludoto19, 17 ноември 2011.

  1. Breezy

    Breezy Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 јуни 2011
    Пораки:
    476
    Допаѓања:
    765
    Во Германија, Полска, Србија и Црна Гора колку што видов убаво се забавуваа, ама ние сите имаме дома по еден холограм па затоа мрчиме. Кој ни е крив што сме толку напредни.
    Собирот беше убав, а ние ретко можеме да се пофалиме со вакви настани. Иако, за мене подобро изненадување ќе беше ако престанат да ми накачуваат секој месец по 300 и кусур денари за сметка, ама добро.
     
    На maja.kostovska му/ѝ се допаѓа ова.
  2. WhiteAngel

    WhiteAngel Популарен член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2011
    Пораки:
    2.107
    Допаѓања:
    1.640
    А бе, треба на сите сметките платени да ни ги пратат за да се изненадиме и да сме задоволни!! |(
     
  3. interesna

    interesna Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јуни 2010
    Пораки:
    1.919
    Допаѓања:
    672
    Сакам вакви манифестации изненадувачки и несекојдневни, браво за Тмобајл, бев на плоштад не успеав се убаво да видам од гужвата, но колку толку ја почувствував атмосверата го видов џиновскиот поклон и холограм, супер беше, само смрзнав и на крај сѐ ми дојде на нос кога се сопнав и испружив ко кокошка :lol: пред една група машки :$, ретко мене тоа ми се случува, ама овој пат виновни се даските :devil: , нензам за што им служат дали и им служат за нешто, ама опасни се... можев нога да скршам. :^)
     
  4. Rock-a-Fella

    Rock-a-Fella Популарен член

    Се зачлени на:
    12 февруари 2011
    Пораки:
    1.392
    Допаѓања:
    1.384
    Не ми веруваш? Не веруваш дека имам друга работа освен ваквите “прослави„ ?! Цц, како бе...?! :fubar: :worried: :(
     
  5. LilBaby

    LilBaby Популарен член

    Се зачлени на:
    11 мај 2011
    Пораки:
    3.458
    Допаѓања:
    7.886
    Пошто не можев да ја најдам темата за мобилни оператори и сл., ај да си пишам тука.

    Гледам дека на повеќето познати им пројурила порака на мобилен од Т-ограби ме:
    „ Имаш среќа! 07* ***-***, дали е твој број? Тогаш, може да освоиш 100.00 ден. денес од Т-ограби ме! Прати го твоето име на 1400 за извлекувањњто! (најбитното следи ->) 45 ден./ SMS “.



    И тука се радуваш демек само тебе ти пратиле, и онака случајно ти го погодиле бројот :D
    Ха ха ха ха НЕ, ова само уште еден маркетиншки трик на Т-ограби ме. И добро, до кога?