1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Простете му...........

Дискусија во 'Канта' започната од nukierol, 2 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nukierol

  nukierol Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Простете му на оној на кого треба да му простите и заборавете го оној кој не заслужува да е во вашиот живот........ ;)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Темата е заклучена бидејќи не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.