Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Простор за нова година

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Kim Kardashian, 14 декември 2015.

 1. Kim Kardashian

  Kim Kardashian Нов член

  Се зачлени на:
  14 декември 2015
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  1
  Даа не знаете некој во Штип што изнајмува простор за две вечери за Нова година :sweat:;( не е битно стан/куќа
   
  Последна измена: 14 декември 2015
 2. Lutka®

  Lutka® Активен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2015
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  103
  Пол:
  Женски
  Види по огласи на реклама5, пазар3 и сл. Мислам дека ке најдиш нешто :)
   
 3. boksi368

  boksi368 Нов член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2017
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Дали знаете некој што издава стан во Скопје за Нова Година поконкретно Автокоманда? Ве молам помогнете :D