1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Протеза

Дискусија во 'Канта' започната од viktorija1995, 12 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. viktorija1995

  viktorija1995 Активен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Извинете да ве прасам знае ли некоја колку пари се оние протезите сто не се вадат сто се статички и има ли резултат?
   
 2. itgirl

  itgirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2011
  Пораки:
  220
  Допаѓања:
  69
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.