Протекал

Дискусија во 'Диети' започната од Miss-HeLL, 18 јануари 2012.

 1. TrinityNeo

  TrinityNeo Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2013
  Пораки:
  273
  Допаѓања:
  545
  Пол:
  Женски
  Купувам протекал благи вкусови - кесички
   
 2. kikitta

  kikitta Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 декември 2009
  Пораки:
  193
  Допаѓања:
  140
  Пол:
  Женски
  Продавам full spectrum суплеменги неотворени се доколку има заинтересирани нека ме контактираат во лична порака
   
 3. Snegulka1996

  Snegulka1996 Нов член

  Се зачлени на:
  9 јули 2017
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Пол:
  Женски
  Продавам кесички и витамини,и кажувам како се конзумира,кој сака нека ме контактира..
   
 4. sara.iliovic87

  sara.iliovic87 Нов член

  Се зачлени на:
  26 јули 2017
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  dijeta so najmnogu negativni efekti, paganje na kosa, neredoven ciklus...
   
 5. AnaSe

  AnaSe Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2014
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  29
  Prodavam kesicki blagi i soleni..
   
 6. Babybabygirl

  Babybabygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2017
  Пораки:
  116
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  Prodava nekoj kesicki?
   
 7. Bojanciki

  Bojanciki Активен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2015
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Ako ima nekoj protekal blagi i soleni kesicki ve molam da mi pise. Sakam da gi kupam
   
 8. Mirjam4e

  Mirjam4e Активен член

  Се зачлени на:
  9 ноември 2017
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  17
  Пол:
  Женски
  Uzas e protekal. Koga pocnav da gi pijam bev 70kg . Otkako prekinav mi se poremetija hormonite i sega sum 95kg! Vnimavajte
   
 9. Anastasia1

  Anastasia1 Активен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2017
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Nekoja sto e drzit dietava ?
   
 10. VedaG10

  VedaG10 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  1.623
  Допаѓања:
  9.554
  Пол:
  Женски
  Поголема лудост од оваа диета НЕМА. Ми се згади животот кога бев на оваа диета. Кој ме излажа да фрлам толку пари за глупости незнам ... за памет !
   
  На Mirjam4e му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Сотир

  Сотир Нов член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2018
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Дали сеуште ги имате кесичките Протекал и не ви требаат? :)
   
 12. Bojanciki

  Bojanciki Активен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2015
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Дечки дали некој ги чува листовите со фази од протекал кои што ги даваат бидејќи со селење ги изгувив а имам храна која сакам да ја изедам.

  Фала однапред
   
 13. TrinityNeo

  TrinityNeo Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2013
  Пораки:
  273
  Допаѓања:
  545
  Пол:
  Женски
  Protekal blagicki da prodava nekoj
   
 14. TrinityNeo

  TrinityNeo Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2013
  Пораки:
  273
  Допаѓања:
  545
  Пол:
  Женски
  Prodavam od site suplementi za programot na Protekal ,po povolna cena
   
 15. pepperutka30

  pepperutka30 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2012
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  2
  Dali seuste prodavas od suplementite na protekal? Mi treba kalcium, kalium, magnezium i natrium
   
 16. TrinityNeo

  TrinityNeo Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2013
  Пораки:
  273
  Допаѓања:
  545
  Пол:
  Женски
  Jas jmam
   
 17. Miccccmicccc

  Miccccmicccc Нов член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2018
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Може некој да ми каже цена и каков е процедот?
   
 18. TrinityNeo

  TrinityNeo Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2013
  Пораки:
  273
  Допаѓања:
  545
  Пол:
  Женски
  Cenata e 500 evra mesecno prviot mesec vo 1 faza treba da se simne 80 % id posakuvanata tezinaa i togas se jadat po 5 kesinja od prasakot na den i plus suplrmentite sr pijat ima efekt ama e skupa igracka
   
 19. Miccccmicccc

  Miccccmicccc Нов член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2018
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
 20. Caci55

  Caci55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2018
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  518
  Пол:
  Женски
  Sto opfaca protekal dietata? Dali e dozvoleno da se jade ovosje? Kolku pati vo denot se jade? Kolku vreme se drzi I sto se jade po zavrsuvanjeto na dietata?