Протекал

Дискусија во 'Диети' започната од Miss-HeLL, 18 јануари 2012.

 1. wannaBeMomma

  wannaBeMomma Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 декември 2013
  Пораки:
  6.486
  Допаѓања:
  34.337
  Zosto ?
   
  На VedaG10 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VedaG10

  VedaG10 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  1.629
  Допаѓања:
  9.558
  Пол:
  Женски
  Купуваш прашоци со одвратен вкус. Јас памтам кајгана кога направив . Сега ми се поврака од помислата .Прашокот го истураш мешаш и искача јајце со вкус на сланина :puke: .Мокро ,бљунтаво ,пластично . Не знам со кој памет си дадов толку мнг пари ... (facepalm)
  Ако се мислиш за диетава одма ти кажувам не се будали како мене ...:shake:
   
  На Shalitra и wannaBeMomma им се допаѓа ова.
 3. wannaBeMomma

  wannaBeMomma Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 декември 2013
  Пораки:
  6.486
  Допаѓања:
  34.337
  Се мислам зашо лудило ме фаќа веќе.
   
  На VedaG10 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VedaG10

  VedaG10 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  1.629
  Допаѓања:
  9.558
  Пол:
  Женски
  Не никако :shake:. Не се лажи . Ако сакаш диета Ун почни ја . Јас така ослабев 15 кг и во обем ептен слизнав .Еве ме 7 месеци си терам ... Протекал , 1000е си дадов на два пати за џабе . Срце ме боли за парите ! Сега може да е поефтино . Не знам . Од сегде ми се избришани ... :puke:
   
  На SunnyGirl2 и wannaBeMomma им се допаѓа ова.
 5. wannaBeMomma

  wannaBeMomma Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 декември 2013
  Пораки:
  6.486
  Допаѓања:
  34.337
  За колку време? Јас имам 20 вишок ама претешко слабеам, претешко.
   
  На VedaG10 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. VedaG10

  VedaG10 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  1.629
  Допаѓања:
  9.558
  Пол:
  Женски
  3 месеци е режимот . Јас за тие 3, -15 .Личен опис ми се смени . Кг некогаш не се вашни колку обрмот .Сега само се одржувам . Некогаш и претерувам ама кг немам качено . Покрај се јадеш мнг работи и не се прашоци . Пробај .
   
  На wannaBeMomma му/ѝ се допаѓа ова.
 7. TrinityNeo

  TrinityNeo Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2013
  Пораки:
  284
  Допаѓања:
  578
  Пол:
  Женски
  Ako nekoj prodava kesici neka mi pise .a ako saka suplementi imam poveke i gi prodavam po povolna cena
   
 8. powerbox

  powerbox Активен член

  Се зачлени на:
  26 август 2018
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  23
  Пол:
  Женски
  Шо суплементи продаваш?
   
 9. TrinityNeo

  TrinityNeo Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2013
  Пораки:
  284
  Допаѓања:
  578
  Пол:
  Женски
  Site osven omega 3
   
 10. powerbox

  powerbox Активен член

  Се зачлени на:
  26 август 2018
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  23
  Пол:
  Женски
  Глутамин и веј протеини од која фирма ти се ?
   
 11. TrinityNeo

  TrinityNeo Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2013
  Пораки:
  284
  Допаѓања:
  578
  Пол:
  Женски
  На powerbox му/ѝ се допаѓа ова.
 12. ivi220177

  ivi220177 Активен член

  Се зачлени на:
  18 јули 2018
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  zdravo dali nekoj moze da mi gi prati listite od 1 do 5 faza sakam da ja pocnam!fala
   
 13. peperutka1981

  peperutka1981 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  5
  Prodavam kesicki dokolku nekoj e zainteresiran
   
 14. TrinityNeo

  TrinityNeo Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2013
  Пораки:
  284
  Допаѓања:
  578
  Пол:
  Женски
  Kakvi blagi soleni

  Pisi mi porace
   
  Последна измена од модератор: 26 мај 2019
 15. Babybabygirl

  Babybabygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2017
  Пораки:
  116
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  продавам кесички протекал + new me
   
 16. ivi220177

  ivi220177 Активен член

  Се зачлени на:
  18 јули 2018
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  cena i kakvi?
   
 17. Babybabygirl

  Babybabygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 мај 2017
  Пораки:
  116
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  пиши ми инбокс
   
 18. Macmac89

  Macmac89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2013
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  148
  Дечки, кажете ми дали со протекал може да се прават амтицелучитни масажи?
  Забрануваат со мрсни креми ама мислам дека е поради тоа што они имаат антицелулитен гел кој кошта 4000ден, па за да купиме од таму...
  Некој дали има искиство?
   
 19. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.136
  Допаѓања:
  85.510
  Е по голема глупост не можеле да измислат. Ете ако е забрането користење други креми, земи си сапун против целулит (вчера видов во Тинекс дека и такво чудо има, на Алкалоид) па на психа ќе си раат :)
   
 20. ivi220177

  ivi220177 Активен член

  Се зачлени на:
  18 јули 2018
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Zdravo prodavam kesicki od protekal suplementi I kesicki od profit mi ostanaa