1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Професионални фотографии во бременоста

Дискусија во 'Бременост' започната од Portia, 10 јануари 2013.

 1. Portia

  Portia Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Можеби е малку лигаво, но би сакала да имам од оние фотографии со голо стомаче и рацете на сопругот.. само не знам дали кај нас некој врши таков вид на фотографирање? Зашто не би сакала тоа да биде било кој, од некое си фото студио па да се чудам каде ќе ми завршат фотографиите со бебешки стомак во долен веш.. :?:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. kallias

  kallias Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  3.782
  Допаѓања:
  6.975
  Па иди во некоја продавница кадешто прават фотографии и прашај дали и како идат тие работи, може ли, не може ли, ќе си направиш муабет со фотографот и ќе видиш што ќе ти каже, јас не сум запознаена со тие работи :worried:
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.