1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Професори и наставници по англиски јазик и книжевност

Дискусија во 'Канта' започната од strongy, 26 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. strongy

  strongy Активен член

  Се зачлени на:
  26 декември 2012
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  1
  Дали имате аплицирано за работа во основно или средно училиште?
  На кој начин ве известуваат дали сте примени на работа? Има ли на форумов дипломирани професори по англиски јазик?
  Ми треба брз одговор, благодарам однапред.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.